rotate background

O firmie

fasada Argo

Firma ARGO Sp. z o.o. powstała na początku 2006 roku.

Od początku naszej historii specjalizujemy się w zaawansowanych technicznie konstrukcjach aluminiowych (fasady, świetliki i dachy metalowo-szklane), chociaż nie stronimy również od typowych produktów, takich jak drzwi, okna i witryny.

Aby zapewnić naszym Klientom odpowiednie wsparcie, mamy w naszym programie produkcyjnym pełną ofertę wiodących systemów aluminiowych obecnych na rynku europejskim, przede wszystkim: SCHÜCO, REYNEARS, SAPA i ALUPROF.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować produkty na bazie innych systemów aluminiowych.

Od połowy roku 2010 firma ARGO wprowadziła do swojej oferty pełny zakres stolarki stalowej w systemie JANSEN.

Szkło do naszych konstrukcji kupujemy od najlepszych światowych producentów, przede wszystkim w SAINT GOBAIN (GLASSSOLUTIONS), ale również PILKINGTON.

Ważnym kamieniem milowym w historii firmy ARGO było uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2008 dla naszego systemu zarządzania jakością, co miało miejsce 31 grudnia 2008 roku.

Firma zarządzana jest bezpośrednio przez właścicieli. Takie podejście jest dla naszych Klientów gwarancją najwyższej staranności, jaką dokładamy aby zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie.
Nasza firma to przede wszystkim zatrudnieni w niej Ludzie. Zarówno Inżynierowie zatrudnieni w Biurze Technicznym, jak i pracownicy produkcji to wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel.